Ekonomi

MASKİ, Turgutlu Selvilitepe Mahallesi’ne 9 milyon TL’lik altyapı yatırımı yapacak

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesi Selvilitepe Mahallesi’nde yapılacak 9 milyon TL’lik altyapı yatırımı için yüklenici firma ile sözleşme imzaladı ve yer teslimi yapıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda hayata geçirdiği altyapı ve üstyapı dönüşümlerinde yeni yatırımlarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Turgutlu ilçesi Selvilitepe Mahallesi’nde 9 milyon TL’ye mal olacak 3 kilometre içme suyu ve 1,5 kilometre yağmur suyu hattı yatırımının sözleşmesi imzalandı. imzalanarak yer müteahhit firmaya teslim edildi. Programa MASKİ Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Buyruk, Turgutlu Kaymakamı Hüseyin Yelkenci, teknik eleman ve müteahhit firma temsilcisi katıldı.

“Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor”

Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Buyruk, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde il genelinde altyapı ve üstyapı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün sözleşmesini imzalayarak teslimlerini gerçekleştirdik.” şantiyeyi müteahhit firmaya teslim edip 1.5 km yağmur suyu hattı yapacağız.Yapılacak yatırımların mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Muhtar Kaya’dan Başkan Ergün’e teşekkür

Selvilitepe Mahallesi Muhtarı Sait Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Mahallemizde yaşadığımız sorunların bir kısmı Cengiz Başkanımız sayesinde çözülecek. Mahallemiz artık içme suyuyla daha yaşanır bir yer olacak. ve yağmur suyu hattı çalışmaları. Yeri teslim edildi. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu