Haber

Bodrumspor, Ayça Ceyna ile anlaştı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Bayanlar 2. Ligi 7. Lig takımları BB Bodrumspor Coenda Medikal, Fethiye Bahçeşehir Koleji SporKulübünden 26 yaşındaki Ayça Ceyna Keptğ, formasını bağladı.

Bodrumspor Başkan Yardımcısı Fatih Öztarakçı, Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Yelken Şube Sorumlusu Haydi Türk, yeni futbolcu için Gümbet tesislerinde düzenlenen imza törenine katıldı.

Öztarakçı yaptığı konuşmada Bodrumspor kulübünün her zaman hedefleri olan ve bu hedeflere emin adımlarla ilerleyen bir kulüp olduğunu belirterek, “Hem takımımıza hem de Bodrum’a değerli oyuncular kazandırmaya devam ediyoruz. Bugün değerli bir oyuncumuzu daha bünyemize kattık. Daha önce Türkiye’de belli kulüplerde forma giyen kadromuza, kulübümüz adına Ayça’nın transferini şimdiden kutluyor, bizimle çıktığı yolda inşallah şampiyonluğunu kutlama imkanı bulacağız.” dedi.

Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Haydi Türk de transferden memnun olduklarını ifade etti.

Yeni transfer orta oyuncu Ayça Ceyna Keptiğ ise sezon başından beri Bodrumspor’u takip ettiğini belirterek, “Gerçekten olmak istediğim bir takımdı. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Büyük işler başaracağımıza eminim. Farklı kulüplerde oynadım ve orada güzel tecrübeler edindim. Burada güzel şeyler biriktirip yoluma devam edeceğim.” dedi.

Oyuncuyla süre sonuna kadar sözleşme imzaladığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu