Yaşam

Esra Eran kimdir? Cemiyetin Ünlü İsmi Tarık Erandan’ın Eşi Esra Erandan’a Ne Oldu?

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Esra Erandan aldatılınca gündeme geldi. Eşi Tarık Erandan’ın kendisini aldattığını tesadüfen öğrenen Erandan, hayatının şokunu yaşadığını ifade etti. Boşanma davası açtığını ifade eden Esra Erandan’ın hayatı ve kim olduğu merak ediliyor. İşte Esra Erandan ile ilgili medyada yer alan bilgiler…

Cemiyetin ünlü isimlerinden Esra Erandan, 2 çocuk babası ve 19 yıllık eşi Tarık Erandan tarafından aldatıldığını açıkladı.

Boşanma davası açan Erandan, 400 milyon TL’lik boşanma davası açtı. Bunun üzerine evinin elektriğinin ve suyunun kesildiğini, kredi kartlarının da kapatıldığını belirtti. Durum hakkında ‘Bu ahlaki aşınma ve yıpranma aslında parayla ödenemez.’ açıklama yaptı. Söylentilere göre Tarık Erandan’ın da adı geçen kadından bir çocuğu var.

SHOW TV’ye açıklama yapan Esra Erandan, aldatıldığını nasıl anladığını ve sürecin nasıl devam ettiğini anlatırken içinde bulunduğu maddi ve manevi baskıyı anlatmaya çalıştı.

‘Hayatımın şokunu yaşadım. Az önce dava açtım. Cüzdanında bir bileklik gördüm. Kendi adının baş harfini taşıyan ve o kişinin baş harflerini taşıyan. Eşiniz yanınızdayken onun bir başkasıyla ilgisi olduğunu öğreniyorsunuz. Aldatıldığınızı öğreniyorsunuz ve dava açıyorsunuz ama o davayı açtıktan sonra elektriğiniz, suyunuz kesiliyor, kredi kartlarınız kapanıyor, araçlarınız evinizin önünde kayboluyor. O manevi yorgunluk ve üzüntü aslında parayla ödenemez. Beraber çıktık bu yola, o da ben de çalışıyorduk. O zamanlar mali durumumuz böyle değildi.’

Esra Eran kimdir?

Esra Erandan’ın hayatı ve kim olduğu hakkında bir bilgi yok. Ünlü sosyete insanı Tarık Erandan ve eşi Esra Erandan’ın biyografisi paylaşılmıyor.

İş adamı olan Tarık Erandan ve eşi Esra Erandan’ın ilaç firmaları var. Aynı zamanda turizmle de uğraşıyorlar. İki çocuğu olan çift, İstanbul’da yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu